秦野で25年、家族経営の小さな会社ですが、その分親身になってきめ細かい対応を心がけております。

有限会社ティーエスナカノ

Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

Bu oyunu oynamayın, sadece kendileri kazanıyor. Nasıl gidebilirim hata veriyor. Sürekli Google chorme sayfasından giremiyorum. Sweet Bonanza artık neyse, günde onlarca mesaj atıyor. Ne gecesi belli ne gündüzü, engellenmiş numaradan da değil. Ne üyeliğim var ne ne olduğunu bilirim, numaralarımızı kim neden verdi?

dede oyunu slot demo oynaslot sugar rush

Neredeyse iki yıldır bu siteden oyun oynuyorum. Arkadaşlar, buradan sizlere sesleniyorum; bu website son zamanlarda çok saçmaladı. Oyun içerisindeyken sürekli oturumum kapatılıyor ve sonra kazanma olasılığım kalmıyor. Ayrıca bugün oynadığımda oyunlar sürekli kesiliyor.

Sweet Bonanza Freespin’den Gelen Sms’lerden Bıktık Artık

Lütfen bu durumu çözün, mağdur olmak istemiyorum. Kazandığım paraları hesaba atıyorum ancak 10 dakika sonra yine kendi hesabımda ve çekim engelli yazıyor. Bonus değil, Sweet Bonanza’dan kazandığım parayı vermiyor ve çekim engelli diyor. Daha yeni kurduğum bir website ve şikayetçiyim.

  • Sürekli Google chorme sayfasından giremiyorum.
  • Hayatımda ne olduğunu bile bilmediğim bir şey neden mesaj atıyor, neden?
  • Sweet Bonanza FreeSpin adlı siteden gelen SMS’lerden bıktım.
  • Neredeyse iki yıldır bu siteden oyun oynuyorum.

Sweet Bonanza adlı slot oyununda 9 saat geçmesine rağmen kazandığım bakiye hesabıma yansıtılmadı. Bu kişi, hesabımdan iznim olmadan para çekmiştir. Müşteri hizmetlerine bağlanmama rağmen bloke işlemi yapılmamıştır. 198 liralık bir para transferi gerçekleştirmediğimi belirtmek isterim. Para gönderme açıklamasında hesap bakiyesi ile ilgili bir bilgi bulunmazken, hesabımdan izinsiz para çekilmiştir…

Sweet Bonanza Banka Hesabımdan Siteye Para Aktarma

Hayatımda ne olduğunu bile bilmediğim bir şey neden mesaj atıyor, neden?

Candy Bonanza Kazancım Banka Hesabıma Yatmıyor

Bonanza olsun, Star olsun, bu dur… Hiçbir şekilde geri alamıyorum. Onay istenmediği halde çekim olmuş; bankanın yapabildiği tek şey kart kullanımını kapatmak oldu. Merhaba Yakın bir zamanda şikayet vara yazdım. Aradılar kaldır biz ilgileneceğiz dediler. Üstten bizi sıkıştırıyorlar abi dediler.

Candy Bonanza Bahis Sitesi Sürekli Mesaj Geliyor

Sweet Bonanza FreeSpin adlı siteden gelen SMS’lerden bıktım. Sürekli rahatsız edici mesajlar alıyorum. Eğer SMS göndermeye devam ederseniz, elimdeki sayısız SMS ekran görüntüleriyle yasal işlem başlatacağım. Farklı numaralar üzerinden gelen bu istenmeyen mesajlardan dolayı rahatsızlık duyuyorum. Bu oyuna para vermeyin; elinizde ne var ne yok alırlar. Böyle bir oyun olamaz, 1 ayda en az bin TL’mi yedi.

Candy Bonanza Oyunun Pahalı Bedeli: Mağduriyetim

Sweet Bonanza oyununu oynadım ve 3000 birim kaybettim. Ardından four hundred birim daha yatırarak oynamaya devam ettim ve 2000 birim kazandım. Kazancımı çekmek istediğimde, hesabıma yatırılmadı. Birkaç saat sonra uygulama hata vermeye başladı ve şu anda giremiyorum. Maalesef kazandığım para uçup gitti.

Sweet Bonanza Gece Gece Onlarca Mesaj Atıyor Hangi Hakla

Sweet Bonanza oynadım, paramı çekemiyorum ve oyuna giremiyorum. ‘Para çekme işlemi durdurulmuştur’ diyor, ayrıca para da yatıramıyorum. Bunu en kısa zamanda çözebilir misiniz? Oyun oynamak istediğim halde oynayamıyorum ve paramı da çekemiyorum.

▲TOP